Język strony Język polski

Hotel *** NAT Piwniczna Zdrój (Smrek)

 

Hotel *** NAT Piwniczna Zdrój (Smrek)

Piwniczna Zdrój

Ośrodek Leczniczo - Wypoczynkowy "SMREK" jest przepięknie położony wśród lasów, w dolinie potoku Czercz, w Piwnicznej Kosarzyskach (3,5 km do centrum miejscowości). Atrakcją ośrodka są zabiegi lecznicze i odnowa biologiczna. Do dyspozycji gości są: basen kryty (6 m x 12 m), gabinety zabiegowe (hydromasaże, bicz szkocki, masaże ręczne, masaże podwodne, kąpiele perełkowe, siarczkowe, w piwie, kinezyterapia, solux, interdyn, ultradźwięki, jonoforeza, diadynamik), gabinety odnowy biologicznej (aparat "BOA", błoto lecznicze, kąpiele lecznicze, zabiegi borowinowe, kapsuła ?NEOQI?), sala gimnastyczna do ćwiczeń, mini siłownia, sauna, łaźnia parowa, parking monitorowany, ogrodzony, płatny.

Pokoje

Zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4-osob. z pełnym węzłem sanitarnym i TV

Wyżywienie

3x dziennie począwszy od obiadu w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu

Do dyspozycji gości

jadalnia, kawiarnia, WiFi, basen kryty, gabinety zabiegowe i odnowy biologicznej, zajęcia ruchowe, sala gimnastyczna do ćwiczeń, taras, mini siłownia, sauna, łaźnia parowa, parking monitorowany, ogrodzony, płatny, rowery, siłownia zewnętrzna.

Okolica ośrodka

centrum ok. 3,5 km

Hotel *** NAT Piwniczna Zdrój (Smrek)

Piwniczna Zdrój
L.pTermin turnusuOsoba dorosłaOsoba do lat 10Osoba do lat 3StatusWięcej

Hotel *** NAT Piwniczna Zdrój (Smrek)

Piwniczna Zdrój

Położona w malowniczej dolinie Popradu, w centrum Beskidu Sądeckiego. Bogata historia miasta zaczęła się w czasach Kazimierza Wielkiego. Obecnie odwiedzana jest ze względu na właściwości mikroklimatu i wód leczniczych. Do Piwnicznej przyjechać można zarówno na kuracje lecznicze jak i na aktywny wypoczynek. Znajdziemy tu zróżnicowane górskie szlaki piesze i rowerowe, jak i aleje spacerowe w mieście i jego okolicy. Z pobliskiej Przystani Flisackiej rozpoczynają się emocjonujące spływy Popradem. W Amfiteatrze organizowane są liczne wydarzenia kulturalne, co pozwala poznać folklor regionu. Dzieci w Piwnicznej też nie będą się nudzić: mogą poszaleć na kąpielisku w Radwanowie, pograć w kręgle ?pod chmurką?, czy spróbować swych sił w Skateparku.

Rezerwacje

Oddział Chorzów

  • tel./fax + 48 (32) 241 68 20
  • tel./fax + 48 (32) 249 30 52
  • biuro@janturystyka.pl

Oddział Zabrze

  • tel./fax + 48 (32) 271 26 65
  • zabrze@janturystyka.pl

Oddział Sosnowiec

  • tel./fax + 48 (32) 733 14 58
  • sosnowiec@janturystyka.pl

Oddział Cieszyn

  • tel./fax + 48 (33) 813 36 63
  • tel. + 48 500 089 420
  • cieszyn@janturystyka.pl

WYBRANE OFERTY

kliknij i poznaj szczegóły

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z promocjami ?