Język strony Język polski

TURYSTYKA POWRACA,
Miło nam poinformować, iż nasze turnusy wczasowe w miesiącu czerwcu będą realizowane. Więcej szczegółów dowiecie się Państwo w naszych biurach oraz telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu.

Szanowni Państwo,
w związku z ogłoszeniem przez rząd RP przedłużenia stanu zagrożenia informujemy o zawieszeniu ze skutkiem natychmiastowym wszystkich wyjazdów organizowanych przez Agencje Turystyczną „JAN” do 6.06.2020r

Wszyscy Klienci, którzy mają zarezerwowany wyjazd w tym okresie zostaną powiadomienia o odwołaniu wyjazdów.

Ponadto informujemy, iż od dnia 20.05. nasze biuro w Chorzowie, Zabrze i Sosnowcu będzie otwarte. Obsługa klientów będzie się odbywać z zachowaniem przewidzianych środków bezpieczeństwa.

OLW Smrek

 

OLW Smrek

Piwniczna Zdrój

Ośrodek Leczniczo - Wypoczynkowy "SMREK" jest przepięknie położony wśród lasów, w dolinie potoku Czercz, w Piwnicznej Kosarzyskach. Atrakcją ośrodka są zabiegi lecznicze (m.in. hydromasaże, bicze szkockie, masaże ręczne i podwodne, kąpiele perełkowe, siarczkowe czy w piwie; kinezyterapia, solux, interdyn, ultradźwięki, jonoforeza, diadynamik), i odnowa biologiczna (m.in. aparat "BOA", błoto lecznicze, kąpiele lecznicze, zabiegi borowinowe czy kapsuła "NEOQI").

Pokoje

2, 3, 4 - osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i TV.

Wyżywienie

śniadanie - bufet szwedzki, obiad - porcjowany, kolacja - bufet szwedzki

Do dyspozycji gości

jadalnia, kawiarnia, WiFi, basen kryty, gabinety zabiegowe i odnowy biologicznej, zajęcia ruchowe, sala gimnastyczna do ćwiczeń, taras, mini siłownia, sauna, łaźnia parowa, parking monitorowany, ogrodzony, płatny, rowery, siłownia zewnętrzna.

Okolica ośrodka

centrum ok. 3,5 km

OLW Smrek

Piwniczna Zdrój
L.pTermin turnusuOsoba dorosłaOsoba do lat 10Osoba do lat 3StatusWięcej

OLW Smrek

Piwniczna Zdrój

Położona w malowniczej dolinie Popradu, w centrum Beskidu Sądeckiego. Bogata historia miasta zaczęła się w czasach Kazimierza Wielkiego. Obecnie odwiedzana jest ze względu na właściwości mikroklimatu i wód leczniczych. Do Piwnicznej przyjechać można zarówno na kuracje lecznicze jak i na aktywny wypoczynek. Znajdziemy tu zróżnicowane górskie szlaki piesze i rowerowe, jak i aleje spacerowe w mieście i jego okolicy. Z pobliskiej Przystani Flisackiej rozpoczynają się emocjonujące spływy Popradem. W Amfiteatrze organizowane są liczne wydarzenia kulturalne, co pozwala poznać folklor regionu.

Rezerwacje

Oddział Chorzów

  • tel./fax + 48 (32) 241 68 20
  • tel./fax + 48 (32) 249 30 52
  • biuro@janturystyka.pl

Oddział Zabrze

  • tel./fax + 48 (32) 271 26 65
  • zabrze@janturystyka.pl

Oddział Sosnowiec

  • tel./fax + 48 (32) 733 14 58
  • sosnowiec@janturystyka.pl

Oddział Cieszyn

  • tel./fax + 48 (33) 813 36 63
  • tel. + 48 500 089 420
  • cieszyn@janturystyka.pl

WYBRANE OFERTY

kliknij i poznaj szczegóły

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z promocjami ?